Kruīzi no MSC

Grezni kruīzi – tas nav milionieru privilēģija, bet gan pats šodienas pieejamakais atpūtas veids!

Mēs piedāvājam apļveida, transatlantiskus, ka arī mazus kruīzus uz 1-3 dienām, kurus ir ļoti viegli apvienot ar jebkuras ostas pilsētas apmeklējumu, piemērām, Barselonas vai Romas.

Kāpēc kruīzs?

Jauna diena – jauna pilsēta! Parasti kruīzu laineri strādā kā jūsu transports un viesnīca – naktī, bet no rīta piestāj pie ostas. Un tad jums ir gandrīz vesela diena ekskursijām, pārgājieniem un interesantu vietu apmeklējumiem. Ja jūs mēģinat viena ceļojuma laikā apmeklēt vairākas valstis, izmantojot autobusu braucienus, līdmašīnu pārlidojumus ar tēriņiem uz transferiem, viesnīcām un ēdināšanu, tad šāds ceļojums sanāk kā minimums divreiz dārgāks, jo kruīza brauciens – tas ir gan transports, gan viesnīca, gan ēdināšana. Jūsu maršruts ir zināms no paša sākuma un tas ļauj plānot tikai interesantu vietu apmeklējumus, nav jādomā par to, kā tikt no vienas pilsētas līdz otrai. Ēdināšana uz lainera klāja – bezmaksas! Tā jau ir iekļauta biļetes cenā. Brokastis, pusdienas un vakariņas restorānā vai bufetē („zviedru” galds) ir pēc jūsu izvēles. Ja jūs vēlaties kaut-ko īpašu, tad par papildus samaksu var apmeklēt A La Carte restorānus.

Vai kruīza laikā nebūs garlaicīgi?

Viennozimīgi nē! Katru dienu – jauna programma teatrī, animācija un izpriecas kā pieaugušajiem, ta arī bērniem, 4D kinoteātris, boulings, F1 formulas simulators, spēļu automāti, kazino, akvaparks pieaugušajiem un bērniem, baseini, džakuzi, veikali un daudz kas cits! Var lieliski pavadīt atvaļinājumu, pat nekāpjot ārā no lainera!